h i r d e t é s
[Első oldal]Előző[20]« Előző oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Következő oldal » Következő[20] [Utolsó oldal]

Csak a győzelemnek örülhetünk: KTE - Budapest Honvéd 1-0

Feltöltés időpontja: | Sipiczki Sándor

Bár majdnem az egész második félidőt emberelőnyben játszotta végig, mégis csak sovány, egy gólos győzelemre futotta a KTE-nek a Budapest Honvéd ellen október 25-én, szombaton délután a Széktói Stadionban. A néhány száz kecskeméti szurkoló mindenképpen többet érdemelt volna a látottaknál, a KTE végül csak a megszerzett három pontnak örülhetett, a mutatott játék még a magyar élvonal amúgy is gyenge színvonala alatt maradt.
button_read_more

Női röplabda: Őrzi veretlenségét a RÖPKE SE

Feltöltés időpontja: | | Forrás: kesport.hu

A RÖPKE SE fiatal NB II-es osztályú csapata újabb mérkőzést játszott pénteken, és újabb győzelmet aratott, így továbbra is hibátlan ebben a szezonban - írja a kesport.hu.

Röplabda: Öt szettben győzött Dágon a GORTER KRC

Feltöltés időpontja: | | Forrás: kecskemetiroplabda.hu

A Kazincbarcika elleni szerdai mérkőzés után október 24-én, pénteken újabb veretlen együttes várt a GORTER KRC-re. Ezúttal a Dági KSE ellen kellett helytállniuk a kecskemétieknek.

A KTE - Győr mérkőzés az edzők szemével

Feltöltés időpontja: | | Forrás: kecskemetite.hu

Az 1-1-es döntetlennel végződött találkozó után a két csapat edzője az alábbiakat nyilatkozta.

Labdarúgás: Másodszor is 1-1 lett a KTE – Győr meccs

Az OTP Bank Liga 7. fordulójában már pályára lépett a KTE és a Győr a Széktói Stadionban, akkor azonban a szakadó eső és a miatta irreálissá vált talajviszonyok miatt a játékvezető a második félidő közepén, 1-1-es állásnál félbeszakította a mérkőzést. A derbit október 22-én, szerdán este játszották újra, de az eredmény ezúttal is a korábbinak megfelelően alakult, ismét 1-1 lett a vége.

Röplabda: GORTER KRC - Kazincbarcika 3:0

Szerdán este ismét hazai pályán, a Messzi István Sportcsarnokban lépett pályára a GORTER KRC férfi röplabdacsapata. A bajnok kecskemétiek megállították az eddig veretlenül menetelő Kazincbarcikát.

Kecskeméti Női Kézilabda SE: sorsoltak a Magyar Kupában

Megtartotta a Magyar Kézilabda Szövetség a Magyar Kupa 4. körének sorsolását, ahol már a legjobb nyolc közé kerülés a tét. A Kecskeméti NKSE a Budaörs otthonában lép majd pályára. A hivatalosan meghatározott időpont november 5., de ez még módosulhat - írja a kesport.hu.

Kosárlabda: Drámai csatában vereség Sopronban

Feltöltés időpontja: | | Forrás: ktekosar.com

A Körmend elleni hosszabbításos meccs után újabbat sikerült játszania a KTE Duna Aszfaltnak. A házigazda Sopron a ráadást jobban bírta, s 10 ponttal nyerte a derbit - írja a ktekosar.com.