h i r d e t é s
[Első oldal]Előző[20]« Előző oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Következő oldal » Következő[20] [Utolsó oldal]

Kosárlabda: Bajnoki ezüstérmes a KTE-Duna Aszfalt

Feltöltés időpontja: | | Forrás: ktekosar.com

2-0-ás Szolnoki Olaj vezetéssel várták a csapatok a férfi kosárlabda bajnoki finálé harmadik felvonását. A KTE-Duna Aszfalt most is méltó ellenfele volt a Tisza-partiaknak, ám Milosevics és Vojvoda remek játékával nem tudták felvenni a versenyt. A KTE-Duna Aszfalt a Magyar Kupa után a bajnokságban is ezüstérmes lett - írja a ktekosar.com.
button_read_more

Kerekes Luca magyar bajnok lett

Feltöltés időpontja: |

Három fő versenyző képviselte a BÁCSVÍZ-KVSC-t a Miskolcon május 22-én és 23-án megrendezett Hosszú távú Medencés Országos Bajnokságon.

Öten nem kaptak licencet, 12 csapatos lesz a bajnokság

Feltöltés időpontja: | | Forrás: MTI

A Győri ETO FC, a Kecskeméti TE, a Nyíregyháza Spartacus, a PMFC-Matias és az amúgy is kiesett Lombard Pápa Termál FC sem kapta meg az élvonalbeli induláshoz szükséges licencet, így a labdarúgó OTP Bank Liga 2015/16-os idényében a mostani tizenhattal szemben tizenkét csapat szerepel majd.

Hétvégi sportösszefoglaló

Feltöltés időpontja: | Nyilas Bea

Hétvégi sportösszefoglaló.

Bravúros aranyérem a röplabda ifjúsági bajnokság döntőjében

Feltöltés időpontja: | | Forrás: kesport.hu

Péntektől vasárnapig Békéscsabán rendezték az ifista röplabdázók számára az országos döntőt. A férfiaknál a Kecskeméti Röplabda Club – Kecskeméti Sportiskola végzett az élen - írja a kesport.hu.

Épek között ért a csúcsra Boronkay Péter

A hétvégén minden idők legnagyobb mezőnye sorakozott fel Tiszaújvárosban a Tisza Triatlon május 23-i, első versenynapján, hogy eldöntsék az országos bajnoki érmek sorsát - írja a kesport.hu.

A Videoton FC otthonában maradtak a pontok

A már bajnok Videoton FC otthonában lépett pályára vasárnap délután a Kecskeméti TE az OTP Banki Liga 29. fordulójában. A hazaiak az első félidőben többet tettek a győzelemért, s végül sikerült is betalálniuk, s 1-0-ra megnyerték a végén már-már unalomba fulladó bajnokit - írja a kesport.hu.

Diák A-B-C fiú és leány Dzsúdó Országos Diákolimpia KESI eredmények

Országos diákolimpiai bajnoki címek és helyezések eldöntéséért küzdöttek szombaton, Cegléden a Kecskeméti Sportiskola dzsúdósai. A több mint 500 fős induló létszámú mezőnyben 12 versenyző képviselte a KESI-t. Ebből ketten az ötödik, pontszerző helyig jutottak, a többiek viszont éremmel a nyakukban térhettek haza. Major Ádám és Cigány Lázár bajnok lett.