Kezdőlap » Sport
h i r d e t é s

A Spártaiak ellen revansra készül a KARC

| Feltöltés időpontja:
Ismét sűrű hétvége elé néznek a kecskeméti rögbisek, hiszen az alapszakasz hajrájába fordult a bajnokság. Vasárnapi ellenfelünk a Nagyvárad Spartans ellen bizony van mit törleszteni, hiszen ősszel az erősen tartalékos kecskemétiek meglepetésre vereséget szenvedtek Romániában.

Ezt a fiaskót mindenképpen ki kell küszöbölni, mivel az alapszakasz harmadik helyéért nagy a versenyfutás az egyre inkább belelendülő Száműzöttek csapatával, akik bár azonos pontszámmal állnak a tabellán, de egy mérkőzéssel már többet tudhatnak maguk mögött. A múlt héten ugyan voltak biztató jelek, de nem sikerült a bravúr és vereséggel távoztak (48-21) a címvédő Bulldogok otthonából Vacaru mester fiai, így az alapszakaszbeli második hely megszerzésére már csak matematikai az esély. A spártaiak elleni bónuszpontos győzelme esetén azonban nagy lépést tehet a KARC a harmadik hely bebiztosítására, ezzel pedig a biztos elődöntős szereplés felé, de ehhez mind védekezésben, mind pedig taktikai fegyelemben sokat kell javulnia a kék-fehéreknek.