h i r d e t é s
[Első oldal]Előző[20]« Előző oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Következő oldal » Következő[20] [Utolsó oldal]

Diák A-B-C fiú és leány Dzsúdó Országos Diákolimpia KESI eredmények

Feltöltés időpontja: |

Országos diákolimpiai bajnoki címek és helyezések eldöntéséért küzdöttek szombaton, Cegléden a Kecskeméti Sportiskola dzsúdósai. A több mint 500 fős induló létszámú mezőnyben 12 versenyző képviselte a KESI-t. Ebből ketten az ötödik, pontszerző helyig jutottak, a többiek viszont éremmel a nyakukban térhettek haza. Major Ádám és Cigány Lázár bajnok lett.
button_read_more

Kecskeméti birkózó sikerek

A Kecskeméti Birkózó Club szép eredményeket érte el az elmúlt napokban, hetekben.

Kosárlabda: Tisztes helytállás, de itthon is vereség a Szolnok ellen

Feltöltés időpontja: | Sipiczki Sándor

Végig szoros mérkőzésen, de végül mégis kikapott a KTE-Duna Aszfalt kosárlabdacsapata a Szolnoktól szombaton este. A Messzi István sportcsarnokban a bajnoki döntő második összecsapását játszotta a két együttes, és végül a Tisza-partiak kerekedtek felül 79-71 arányban. Ezzel az egyik fél három győzelméig tartó párharc állása 2-0 az Olaj javára. A harmadik derbit május 26-án, kedden 18 órától játsszák Szolnokon.

Nedeljkovics pályafutása legnehezebb éveit töltötte Kecskeméten

Feltöltés időpontja: | | Forrás: kesport.hu

A Kecskeméti Röplabda Club volt vezetőedzője, Szasa Nedeljkovics kertészkedéssel, grillezéssel piheni ki az elmúlt év fáradalmait, s már az új feladatokra koncentrál. Pár napon belül az is eldőlhet, hogy melyik országban folytatja a szakember - írja a kesport.hu.

Két KJC-s a Magyar Válogatottban

Szabó Csaba a 60KG-ban, Lőrinc Renáta a 70Kg-ban versenyezhet a 42 ország, 540 versenyzőjét felvonultató mezőnyben az olimpiai kvalifikációs viadalon.

Remek küzdelmek a Messzi István Sportcsarnokban

Feltöltés időpontja: | | Forrás: ferrobox.com

Harmadik tavaszi élő televíziós bokszgáláját rendezte a Ferobox Event, melyre a kecskeméti Messzi István Sportcsarnokban került sor.

Madár mosolyt csalt az arcokra a Wojtyla Házban

Mosolyt csalni az emberek arcára. Ez volt a fő célja Erdei Zsolt, kétszeres világbajnok profi ökölvívónak ma délelőtt a Wojtyla Barátság Központban. A Madár becenéven közismert sportoló előadóként is jelesre vizsgázott. Anekdotáival vidám órát szerzett a ház gondozottainak, majd látogatása zárásaként az ebédosztásba is besegített.

Kecskeméti edző a MÚSZ elnökségében

Feltöltés időpontja: | Mózes Bálint

Beválasztották a Magyar Úszó Szövetség (MÚSZ) elnökségébe Törös Károlyt, a Bácsvíz KVSC vezetőedzőjét.

Hétvégi sportelőzetes

Szombaton folytatódik a kosárlabda bajnoki döntő. A Szolnokon elszenvedett veresége után a KTE-Duna Aszfalt hazai pályán próbál meg egyenlíteni. A KTE labdarúgói a bajnokság utolsó előtti fordulójában Székesfehérvárra látogatnak.

„Te se add fel!” - Kerékpárral keresi fel gyógyíthatatlan sorstársait egy SM beteg sportoló

Feltöltés időpontja: | Varga Mónika

Kecskemétre érkezett az SM Világnap zászlója. A gyógyíthatatlan idegrendszeri betegséggel élő Ternován Zoltán felvállalta, hogy 16 nap alatt körbe kerékpározik Magyarország körül, hogy minél több sclerosis multiplexes beteg sorstársának erőt és lendületet adjon a folytatáshoz.