MTVA műsorkészítő
Kezdőlap » Sport

Rögbi: MegKARC-olták a Battai Bulldogokat

| Feltöltve: | Sipiczki Sándor
Hosszú csend után ismét hazai pályán, a Széktói Stadionban buzdíthatták szurkolói a kecskeméti rögbi csapatot. A KARC-os kemény legények vasárnap a már jól ismert Battai Bulldogok csapatával néztek farkasszemet a Magyar Rögbi Bajnokság soron következő fordulójában.

Az első félidőben pontszegény játékot láthatott a közönség, de az állásnak örülhetett: Réfi és Nagyhegyesi eredményessége révén 7-0-s előnnyel mehetett pihenni a szünetre a KARC. A második játékrész már sokkal változatosabban alakult. A Battai Bulldogok előbb egyenlítettek, majd 7-10-re a vezetést is átvették. Ez még egyszer sikerült nekik, ugyanis miután a KARC 12-10-re módosította az állást, a battaiak 12-13-ra ismét elmentek. Ezzel azonban el is lőtték puskaporukat, és a mieink végül 19-13 nyertek.